Ambasador

[blockquote]
Jestem zachwycona z efektu
[/blockquote]

Magic Home to tkaniny odporne na zabrudzenia. Bardzo łatwo utrzymuje się je w czystości, co dla mnie jest bardzo ważne. W przypadku formuły Magic Home, wypróbowałam każdą trudną plamę na każdym rodzaju tkaniny i za każdym razem uzyskiwałam ten efekt, że tej plamy po prostu nie było.
Polecam w stu procentach. Jestem zachwycona efektem.

[blockquote class=”style3″]Jeśli cenicie sobie czystość i porządek w domu, spróbujcie sami. Gwarantuję, że efekt przejdzie Wasze najśmielsze oczekiwania![/blockquote]

[blockquote]
Czystość tkanin przez lata
[/blockquote]

Od lat poszukiwałam najlepszych sposobów na utrzymanie czystości w moim domu. W przypadku mebli wypoczynkowych, próbowałam różnych metod, ale dopiero gdy przetestowałam łatwo czyszczące tkaniny Magic Home, poczułam, że znalazłam to, czego od dawna szukałam.

[blockquote class=”style3″]Nawet po kilku latach użytkowania tkaniny Magic Home zachowują swą nieskazitelną czystość.[/blockquote]

Teraz z większością zabrudzeń na sofie i fotelach radzę sobie wyłącznie przy pomocy odrobiny wody i zwykłego ręcznika papierowego. Usuwam plamy bez zbędnej chemii i niszczenia materiału. Niezwykle ważne dla mnie jest to, że nawet po kilku latach użytkowania tkaniny Magic Home zachowują swój pierwotny wygląd.

Potrzebujesz porady? Zadzwoń !